Yhteystiedot

Savon Autokeskus, Mikkeli

mercedes-benz nissan opel
+

Hietakatu 5
50130 Mikkeli

 

Myynti

Ma-Pe 08.00-17.00
La 10.00-14.00
Puh. 010 764 1550
savonautokeskus@sok.fi

Varaosat

Ma-Pe 8-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1510
varaosat.mikkeli@sok.fi

 

Huolto

Ma-Pe 07.30-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1520
huolto.mikkeli@sok.fi

Automyynti +

Sami Muhonen

Automyyjä
Mikkeli
Puh. 050 300 8301
sami.muhonen@sok.fi

 

Esko Hyvärinen

Automyyjä
Mikkeli
Puh. 044 791 3662
esko.hyvarinen@sok.fi

Kari Huttunen

Automyyjä
Mikkeli
Puh. 050 554 3495
kari.huttunen@sok.fi

Ville-Veikko Pöyry

Automyyjä
Mikkeli
Puh. 040 573 3356
ville-veikko.poyry@sok.fi

Mikko Paasonen

Myyntipäällikkö Mercedes-Benz
Mikkeli
Puh. 050 470 1337
mikko.j.paasonen@sok.fi

Petri Sirèn

Vaihtoautopäällikkö
Mikkeli
Puh. 050 470 1405
mailto:petri.siren@sok.fi

Aleksi Musakka

Myyntipäällikkö
Mikkeli
Puh. 040 570 8236
aleksi.musakka@sok.fi

 

Sini Halinen

Autosihteeri
Mikkeli
Puh. 044 791 3619
sini.halinen@sok.fi

Hanna Konttinen

Myynti- ja markkinointiassistentti
Mikkeli
Puh. 050 305 3890
hanna.konttinen@sok.fi

Huolto +

Mika Venäläinen

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1526
mika.venalainen@sok.fi

Jani Partanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1516
jani.partanen@sok.fi

Tero Lång

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1522
tero.lang@sok.fi

Tommi Mikkonen

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1524
tommi.mikkonen@sok.fi

Antti Kaukanen

Huoltoneuvoja, katsastus
Puh. 010 764 1521
antti.kaukanen@sok.fi

Varaosat +

Teemu Virtanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
katsastus
Puh. 010 764 1515
teemu.virtanen@sok.fi

Jani Partanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1516
jani.partanen@sok.fi

Jouko Pirinen

Varaosamyyjä
Puh. 010 764 1513
jouko.pirinen@sok.fi

Korikorjaamo +

Osmo Varjo

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1525
osmo.varjo@sok.fi

Hallinto +

Sini Halinen

Autosihteeri
Mikkeli
Puh. 044 791 3619
sini.halinen@sok.fi

Sari Sopanen

Autosihteeri
Mikkeli
Puh. 044 791 3874
sari.sopanen@sok.fi

Hanna Konttinen

Myynti- ja markkinointiassistentti
Mikkeli
Puh. 050 305 3890
hanna.konttinen@sok.fi

Satu Vauhkonen

Laskutus
Mikkeli
puh. 044 791 3612
satu.vauhkonen@sok.fi

Ilkka Häkkänen

Autokaupan johtaja
Mikkeli
Puh. 050 375 0106
ilkka.hakkanen@sok.fi

Savon Autokeskus, Savonlinna

mercedes-benz nissan opel
+

Karjalantie 4
57200 Savonlinna

 

Myynti

Ma-Pe 08.30-17.00
La 10.00-13.00
Puh. 010 764 1630

 

Varaosat

Ma-Pe 08.00-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1610
varaosat.savonlinna@sok.fi

 

Huolto

Ma-Pe 07.30-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1620
huolto.savonlinna@sok.fi

 

Automyynti +

Avoinna
Ma-Pe 08.30-17.00
La suljettu

Jarkko Parkkinen

Myyntipäällikkö
Savonlinna
Puh. 050 567 8000
jarkko.parkkinen@sok.fi

Pasi Kettunen

Automyyjä
Savonlinna
Puh. 045 840 4440
pasi.kettunen@sok.fi

Henri Eskelinen

Automyyjä
Savonlinna
Puh. 050 477 5055
henri.eskelinen@sok.fi

Jari Hatakka

Automyyjä
Savonlinna
Puh. 050 328 3411
jari.hatakka@sok.fi

Pirkko Halmetoja

Autosihteeri
Savonlinna
Puh. 044 791 3875
pirkko.halmetoja@sok.fi

Huolto +

Avoinna
Ma-Pe 07.30-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2980
huolto.savonlinna@sok.fi

Johanna Pyrhönen

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1622
johanna.pyrhonen@sok.fi

Kari Tavi

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1623
kari.tavi@sok.fi

Juha Kauria

Jälkimarkkinointipäällikkö
Puh. 010 764 1621
juha.kauria@sok.fi

Varaosat +

Avoinna
Ma-Pe 08.00-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2990

Jouni Karjalainen

Varaosamyyjä
Puh. 010 764 1613
jouni.karjalainen@sok.fi

Merja Lindblom

Varaosamyyjä
Puh. 010 764 1614
merja.lindblom@sok.fi

Korikorjaamo +

Avoinna
Ma-Pe 07.30-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2980

Juha Kauria

Jälkimarkkinointipäällikkö
Puh. 010 764 1621
juha.kauria@sok.fi

Etelä-Savon Auto, Mikkeli

toyota
+

Hietakatu 5
50130 Mikkeli

Etelä-Savon Auto on täyden palvelun Toyota autotalo, siirry tästä Toyota-sivuillemme

Myynti

Ma-Pe 08.00-17.00
La 10.00-14.00
Puh. 010 764 1530

Varaosat

Ma-Pe 08.00-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1510
varaosat.mikkeli@sok.fi

Huolto

Ma-Pe 07.30-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1520
huolto.mikkeli@sok.fi

Automyynti +

Avoinna
Ma-Pe 08.30-17.00
La 10.00-14.00

Juha-Matti Randelin

Automyyjä
Mikkeli
Puh. 040 737 7799
juha-matti.randelin@sok.fi

 

Ville Kaipainen

Automyyjä
Mikkeli
Puh. 050 578 2000
ville.kaipainen@sok.fi

Timo Kiljunen

Automyyjä
Mikkeli
Puh. 0500 552 882
timo.kiljunen@sok.fi

Janne Myyryläinen

Automyyjä
Mikkeli
Puh. 040  702 5746
janne.myyrylainen@sok.fi

Petri Sirèn

Vaihtoautopäällikkö
Mikkeli
Puh. 050 470 1405
petri.siren@sok.fi

Huolto +

Avoinna
MA-PE 07.30-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2520
huolto.mikkeli@sok.fi

Jani Partanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1516
jani.partanen@sok.fi

Tero Lång

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1522
tero.lang@sok.fi

Mika Venäläinen

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1526
mika.venalainen@sok.fi

Tommi Mikkonen

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1524
tommi.mikkonen@sok.fi

Antti Kaukanen

Huoltoneuvoja, katsastus
Puh. 010 764 1521
antti.kaukanen@sok.fi

Petri Puolakka

Takuukäsittelijä
Puh. 010 7641 514
petri.puolakka@sok.fi

Varaosat +

Avoinna
Ma-Pe 08.00-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2511
varaosat.mikkeli@sok.fi

Jani Partanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1516
jani.partanen@sok.fi

Teemu Virtanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
katsastus
Puh. 010 764 1515
teemu.virtanen@sok.fi

Jouko Pirinen

Varaosamyyjä
Puh. 010 764 1513
jouko.pirinen@sok.fi

Korikorjaamo +

Avoinna
MA-PE 08.00-16.30

Yhteystiedot
Puh.
osmo.varjo@sok.fi

Osmo Varjo

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1525
osmo.varjo@sok.fi

Katsastus +

Jarkko Puhakka

Katsastaja
Puh. 050 326 1438
jarkko.puhakka@sok.fi

Teemu Virtanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
katsastus
Puh. 010 764 1515
teemu.virtanen@sok.fi

Antti Kaukanen

Huoltoneuvoja, katsastus
Puh. 010 764 1521
antti.kaukanen@sok.fi

Hallinto +

Sini Halinen

Autosihteeri
Mikkeli
Puh. 044 791 3619
sini.halinen@sok.fi

Sari Sopanen

Autosihteeri
Mikkeli
Puh. 044 791 3874
sari.sopanen@sok.fi

Hanna Konttinen

Myynti- ja markkinointiassistentti
Mikkeli
Puh. 050 305 3890
hanna.konttinen@sok.fi

Satu Vauhkonen

Laskutus
Mikkeli
puh. 044 791 3612
satu.vauhkonen@sok.fi

Ilkka Häkkänen

Autokaupan johtaja
Mikkeli
Puh. 050 375 0106
ilkka.hakkanen@sok.fi

Etelä-Savon Auto, Savonlinna

toyota
+

Karjalantie 4
57200 Savonlinna

 

Myynti

Ma-Pe 08.30-17.00
La 10.00-13.00
Puh. 010 764 1630

 

Varaosat

Ma-Pe 08.00-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1610
varaosat.savonlinna@sok.fi

 

 

Huolto

Ma-Pe 07.30-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1620
huolto.savonlinna@sok.fi

 

Automyynti +

Avoinna
Ma-Pe 08.30-17.00
La suljettu

Jarkko Parkkinen

Myyntipäällikkö
Savonlinna
Puh. 050 567 8000
jarkko.parkkinen@sok.fi

Pasi Kettunen

Automyyjä
Savonlinna
Puh. 045 840 4440
pasi.kettunen@sok.fi

Henri Eskelinen

Automyyjä
Savonlinna
Puh. 050 477 5055
henri.eskelinen@sok.fi

Jari Hatakka

Automyyjä
Savonlinna
Puh. 050 328 3411
jari.hatakka@sok.fi

Pirkko Halmetoja

Autosihteeri
Savonlinna
Puh. 044 791 3875
pirkko.halmetoja@sok.fi

Huolto +

Avoinna
Ma-Pe 07.30-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2980
huolto.savonlinna@sok.fi

Johanna Pyrhönen

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1622
johanna.pyrhonen@sok.fi

Kari Tavi

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1623
kari.tavi@sok.fi

Juha Kauria

Jälkimarkkinointipäällikkö
Puh. 010 764 1621
juha.kauria@sok.fi

Varaosat +

Avoinna
Ma-Pe 08.00-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2990

Jouni Karjalainen

Varaosamyyjä
Puh. 010 764 1613
jouni.karjalainen@sok.fi

Merja Lindblom

Varaosamyyjä
Puh. 010 764 1614
merja.lindblom@sok.fi

Korikorjaamo +

Avoinna
Ma-Pe 07.30-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2980

Juha Kauria

Jälkimarkkinointipäällikkö
Puh. 010 764 1621
juha.kauria@sok.fi

Karla Mikkeli

karla
+

Hietakatu 7
50100 Mikkeli

MA-PE 08.00-16.00

Puh. 010 764 1650
mikkeli.karla@sok.fi

Karla Varkaus

karla
+

Käpykankaantie 8
78850 Varkaus

MA-PE 08.00-16.30

Puh. 010 764 1670
karla.varkaus@sok.fi

Tarjoukset