Yhteystiedot

Savon Autokeskus, Mikkeli

mercedes-benz nissan opel
+

Hietakatu 5
50130 Mikkeli

Puh. 010 764 1500 (vaihde)

Myynti

Ma-Pe 08.00-17.00
La 10.00-14.00
Puh. 010 764 1550
savonautokeskus@sok.fi

Varaosat

Ma-Pe 8-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1510
varaosat.mikkeli@sok.fi

 

Huolto

Ma-Pe 07.30-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1520
huolto.mikkeli@sok.fi

Automyynti +

Juha-Matti Randelin

Automyyjä
Mikkeli
Puh. 010 764 1554
juha-matti.randelin@sok.fi

 

 

Sami Muhonen

Automyyjä
Mikkeli
Puh. 010 764 1552
sami.muhonen@sok.fi

 

Kari Huttunen

Tuotepäällikkö
Mikkeli
Puh. 010 764 1551
kari.huttunen@sok.fi

Aleksi Musakka

Myyntipäällikkö
Mikkeli
Puh. 010 764 1553
aleksi.musakka@sok.fi

 

Hanna Konttinen

Autosihteeri, myynti- ja markkinointiassistentti
Mikkeli
Puh. 010 764 1505

Esko Hyvärinen

Automyyjä
Mikkeli
Puh. 010 764 1533
esko.hyvarinen@sok.fi

Sini Halinen

Autosihteeri
Puh. 010 764 1556
sini.halinen@sok.fi

Huolto +

Mika Venäläinen

Huoltoneuvoja
Mikkeli
Puh. 010 764 1526
mika.venalainen@sok.fi

Jani Partanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1516
jani.partanen@sok.fi

Tero Lång

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1522
tero.lang@sok.fi

Tommi Mikkonen

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1524
tommi.mikkonen@sok.fi

Antti Kaukanen

Huoltoneuvoja, katsastus
Puh. 010 764 1521
antti.kaukanen@sok.fi

Varaosat +

Teemu Virtanen

Varaosamyyjä/huoltoneuvoja, katsastus
Mikkeli
Puh. 010 764 1515
teemu.virtanen@sok.fi

Jani Partanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1516
jani.partanen@sok.fi

Jouko Pirinen

Varaosamyyjä
Puh. 010 764 1513
jouko.pirinen@sok.fi

Korikorjaamo +

Osmo Varjo

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1525
osmo.varjo@sok.fi

Hallinto +

Mikko Räisänen

Autokaupan johtaja
Puh. 010 764 1501
mikko.raisanen@sok.fi

Hanna Konttinen

Myynti- ja markkinointiassistentti
Puh. 010 764 1505
hanna.konttinen@sok.fi

Satu Vauhkonen

Laskutus
puh. 010 764 1557
satu.vauhkonen@sok.fi

Sari Sopanen

Autosihteeri
Puh. 010 764 1503
sari.sopanen@sok.fi

Sini Halinen

Autosihteeri
Puh. 010 764 1556
sini.halinen@sok.fi

Savon Autokeskus, Savonlinna

mercedes-benz nissan opel
+

Karjalantie 4
57200 Savonlinna

Puh. 010 764 1600 (vaihde)

Myynti

Ma-Pe 08.30-17.00
La 10.00-13.00
Puh. 010 764 1630

Varaosat

Ma-Pe 08.00-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1610
varaosat.savonlinna@sok.fi

Huolto

Ma-Pe 07.30-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1620
huolto.savonlinna@sok.fi

Automyynti +

Avoinna
Ma-Pe 08.30-17.00
La 10.00-13.00

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2971

Jarkko Parkkinen

Myyntipäällikkö
Puh. 010 764 1631
jarkko.parkkinen@sok.fi

Jorma Repo

Automyyjä
Puh. 010 764 1634
jorma.repo@sok.fi

Pasi Kettunen

Automyyjä
Puh. 010 764 1632
pasi.kettunen@sok.fi

Atte Mehtonen

Automyyjä
Puh. 010 764 1633
atte.mehtonen@sok.fi

Pirkko Halmetoja

Autosihteeri
Puh. 010 764 1602
pirkko.halmetoja@sok.fi

Huolto +

Avoinna
Ma-Pe 07.30-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2980
huolto.savonlinna@sok.fi

Johanna Pyrhönen

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1622
johanna.pyrhonen@sok.fi

Kari Tavi

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1623
kari.tavi@sok.fi

Juha Kauria

Jälkimarkkinointipäällikkö
Puh. 010 764 1621
juha.kauria@sok.fi

Varaosat +

Avoinna
Ma-Pe 08.00-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2990

Jouni Karjalainen

Varaosamyyjä
Puh. 010 764 1612
jouni.karjalainen@sok.fi

Merja Lindblom

Varaosamyyjä
Puh. 010 764 1614
merja.lindblom@sok.fi

Korikorjaamo +

Avoinna
Ma-Pe 07.30-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2980

Juha Kauria

Jälkimarkkinointipäällikkö
Puh. 010 764 1621
juha.kauria@sok.fi

Etelä-Savon Auto, Mikkeli

toyota
+

Hietakatu 5
50130 Mikkeli

p. 010 764 1500 (vaihde)

Etelä-Savon Auto on täyden palvelun Toyota autotalo, siirry tästä Toyota-sivuillemme

Myynti

Ma-Pe 08.00-17.00
La 10.00-14.00
Puh. 010 764 1530

Varaosat

Ma-Pe 08.00-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1510
varaosat.mikkeli@sok.fi

Huolto

Ma-Pe 07.30-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1520
huolto.mikkeli@sok.fi

Automyynti +

Avoinna
Ma-Pe 08.30-17.00
La 10.00-14.00

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2530

Ville Kaipainen

Automyyjä
Puh. 010 764 1539
ville.kaipainen@sok.fi

Timo Hänninen

Automyyjä
Puh. 010 764 1531
timo.hanninen@sok.fi

Timo Kiljunen

Automyyjä
Puh. 010 764 1532
timo.kiljunen@sok.fi

Janne Myyryläinen

Puh. 010 764 1534
janne.myyrylainen@sok.fi

Sari Sopanen

Autosihteeri
Puh. 010 764 1503
sari.sopanen@sok.fi

Huolto +

Avoinna
MA-PE 07.30-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2520
huolto.mikkeli@sok.fi

Jani Partanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1516
jani.partanen@sok.fi

Tero Lång

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1522
tero.lang@sok.fi

Mika Venäläinen

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1526
mika.venalainen@sok.fi

Tommi Mikkonen

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1524
tommi.mikkonen@sok.fi

Antti Kaukanen

Huoltoneuvoja, katsastus
Puh. 010 764 1521
antti.kaukanen@sok.fi

Varaosat +

Avoinna
Ma-Pe 08.00-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2511
varaosat.mikkeli@sok.fi

Jani Partanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1516
jani.partanen@sok.fi

Teemu Virtanen

varaosamyyjä/huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1515
teemu.virtanen@sok.fi

Jouko Pirinen

Varaosamyyjä
Puh. 010 764 1513
jouko.pirinen@sok.fi

Korikorjaamo +

Avoinna
MA-PE 08.00-16.30

Yhteystiedot
Puh.
osmo.varjo@sok.fi

Osmo Varjo

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1525
osmo.varjo@sok.fi

Katsastus +

Teemu Virtanen

Varaosamyyjä/huoltoneuvoja, katsastus
Mikkeli
Puh. 010 764 1515
teemu.virtanen@sok.fi

Antti Kaukanen

Huoltoneuvoja, katsastus
Puh. 010 764 1521
antti.kaukanen@sok.fi

Hallinto +

Mikko Räisänen

Autokaupan johtaja
Puh. 010 764 1501
mikko.raisanen@sok.fi

Hanna Konttinen

Myynti- ja markkinointiassistentti
Puh. 010 764 1505
hanna.konttinen@sok.fi

Satu Vauhkonen

Laskutus
puh. 010 764 1557
satu.vauhkonen@sok.fi

Sari Sopanen

Autosihteeri
Puh. 010 764 1503
sari.sopanen@sok.fi

Sini Halinen

Autosihteeri
Puh. 010 764 1556
sini.halinen@sok.fi

Etelä-Savon Auto, Savonlinna

toyota
+

Karjalantie 4
57200 Savonlinna

puh. 010 764 1600 (vaihde)

Myynti

Ma-Pe 08.30-17.00
La 10.00-13.00
Puh. 010 764 1630

Varaosat

Ma-Pe 08.00-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1610
varaosat.savonlinna@sok.fi

Huolto

Ma-Pe 07.30-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1620
huolto.savonlinna@sok.fi

Automyynti +

Avoinna
Ma-Pe 08.30-17.00
La 10.00-13.00

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2971

Jarkko Parkkinen

Myyntipäällikkö
Puh. 010 764 1631
jarkko.parkkinen@sok.fi

Jorma Repo

Automyyjä
Puh. 010 764 1634
jorma.repo@sok.fi

Pasi Kettunen

Automyyjä
Puh. 010 764 1632
pasi.kettunen@sok.fi

Atte Mehtonen

Automyyjä
Puh. 010 764 1633
atte.mehtonen@sok.fi

Pirkko Halmetoja

Autosihteeri
Puh. 010 764 1602
pirkko.halmetoja@sok.fi

Huolto +

Avoinna
Ma-Pe 07.30-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2980
huolto.savonlinna@sok.fi

Johanna Pyrhönen

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1622
johanna.pyrhonen@sok.fi

Kari Tavi

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1623
kari.tavi@sok.fi

Juha Kauria

Jälkimarkkinointipäällikkö
Puh. 010 764 1621
juha.kauria@sok.fi

Varaosat +

Avoinna
Ma-Pe 08.00-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2990

Jouni Karjalainen

Varaosamyyjä
Puh. 010 764 1612
jouni.karjalainen@sok.fi

Merja Lindblom

Varaosamyyjä
Puh. 010 764 1614
merja.lindblom@sok.fi

Korikorjaamo +

Avoinna
Ma-Pe 07.30-16.30

Yhteystiedot
Puh. 015 206 2980

Juha Kauria

Jälkimarkkinointipäällikkö
Puh. 010 764 1621
juha.kauria@sok.fi

Karla Mikkeli

karla
+

Hietakatu 7
50100 Mikkeli

MA-PE 08.00-16.00

Puh. 010 764 1650
mikkeli.karla@sok.fi

Karla Varkaus

karla
+

Käpykankaantie 8
78850 Varkaus

MA-PE 08.00-16.30

Puh. 010 764 1670
karla.varkaus@sok.fi

Uutiset ja tarjoukset