Etelä-Savon Auto, Mikkeli

toyota

Hietakatu 5
50130 Mikkeli

Etelä-Savon Auto on täyden palvelun Toyota autotalo, siirry tästä Toyota-sivuillemme

Myynti

Ma-Pe 09.00-18.00
La 10.00-15.00

Uudet autot
p. 010 764 1540

Vaihtoautot
p. 010 764 1530

Varaosat

Ma-Pe 08.00-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1510
varaosat.mikkeli@sok.fi

Huolto

Ma-Pe 07.30-16.30
La suljettu
Puh. 010 764 1520
huolto.mikkeli@sok.fi

Automyynti +

Avoinna
Ma-Pe 09.00-18.00
La 10.00-15.00

Mikko Kämppi

Toyota -myynti
Mikkeli
Puh. 050 435 1650
mikko.kamppi@sok.fi

 

Sari Sopanen

Myynti- ja markkinointisihteeri
Mikkeli
Puh. 044 791 3874
sari.sopanen@sok.fi

Ville Kaipainen

Myyntipäällikkö
Mikkeli
Puh. 050 578 2000
ville.kaipainen@sok.fi

Janne Myyryläinen

Vaihtoautomyynti/
Toyota-myynti
Mikkeli
Puh. 040  702 5746
janne.myyrylainen@sok.fi

Petri Sirén

Vaihtoautopäällikkö
Mikkeli
Puh. 050 470 1405
petri.siren@sok.fi

Huolto +

Avoinna
MA-PE 07.30-16.30

Yhteystiedot
Puh. 010 764 1520
huolto.mikkeli@sok.fi

Jani Partanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1516
jani.partanen@sok.fi

Tero Lång

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1522
tero.lang@sok.fi

Mika Venäläinen

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1526
mika.venalainen@sok.fi

Tommi Mikkonen

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1524
tommi.mikkonen@sok.fi

Petri Puolakka

Takuukäsittelijä
Puh. 010 7641 514
petri.puolakka@sok.fi

Veikko Kortelainen

Jälkimarkkinointipäällikkö
Puh. 010 764 1512
veikko.kortelainen@sok.fi

Varaosat +

Avoinna
Ma-Pe 08.00-16.30

Yhteystiedot
Puh. 010 764 1510
varaosat.mikkeli@sok.fi

Jani Partanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1516
jani.partanen@sok.fi

Teemu Virtanen

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja
katsastus
Puh. 010 764 1515
teemu.virtanen@sok.fi

Jouko Pirinen

Varaosamyyjä
Puh. 010 764 1513
jouko.pirinen@sok.fi

Veikko Kortelainen

Jälkimarkkinointipäällikkö
Puh. 010 764 1512
veikko.kortelainen@sok.fi

Korikorjaamo +

Avoinna
MA-PE 08.00-16.30

Yhteystiedot
Puh.
osmo.varjo@sok.fi

Osmo Varjo

Huoltoneuvoja
Puh. 010 764 1525
osmo.varjo@sok.fi

Katsastus +

A-Katsastus

Puh. 040 674 6875

Hallinto +

Sini Halinen

Myyntisihteeri
Mikkeli
Puh. 044 791 3619
sini.halinen@sok.fi

Sari Sopanen

Myynti- ja markkinointisihteeri
Mikkeli
Puh. 044 791 3874
sari.sopanen@sok.fi

Satu Vauhkonen

Talousasiantuntija
Mikkeli
puh. 044 791 3612
satu.vauhkonen@sok.fi

Matti Lantta

Jälkimarkkinoinnin ryhmäpäällikkö
Mikkeli
Puh. 040 545 2887
matti.lantta@sok.fi

Ilkka Häkkänen

Autokaupan johtaja
Mikkeli
Puh. 050 375 0106
ilkka.hakkanen@sok.fi

Tarjoukset